Заключний період ЛОТ для 3-В шк.

Любі студенти 3 В спеціальності “Початкова освіта”! Літня педагогічна практика надійшла кінця. Для Вас, студентів, вона  сповнена враженнями та відкриттями, подіями, які захопили та калейдоскопом цікавих завдань! Я радію Вашим досягненням та відчуваю гордість за Ваші вміння долати перешкоди та дружно досягати  якісного результату. Під час практики я спостерігала за вашими доброзичливими та дружніми стосунками, відкрила ваші нові здібності та таланти, захоплювалась надзвичайною креативністю, раділа за успіхи, була поруч у хвилини роздумів або нових відкриттів та перемог кожного з вас! У Вас багато відкриттів та досягнень ще попереду!

Давайте зупинимось на мить… пригадаємо все чим збагатились ми за цей час. Пропоную послухати думку студентів та дізнатись, що значить для них літня педагогічна практика.

Методист літньої педагогічної практики Муравська О.А.