Enter your keyword

Останні новини

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року цьогоріч вперше наша країна відзначатиме День Української Державності.

Будь-який народ, будь-яка нація починається передусім з того, що вона зобов’язана знати своє минуле та своє коріння. Бо «хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани», – писав М. Рильський. В Указі Президента України зазначено мету свята: утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, вшанування пам’яті та засвідчення поваги до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших видатних представників національної еліти, а також борців за державність та незалежність України. Свято відзначатимемо 28 липня – у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Для українського народу становлення національної державності відбувалося досить складно й упродовж тривалого часу. І сьогодні українці боронять суверенітет, територіальну цілісність і незалежність своєї України. Віримо, що вистоїмо! Віримо, що переможемо!

Зі святом! Слава Україні!

🇺🇦

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.