Відбулося засідання регіонального методичного об’єднання

27 листопада 2020 року на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка відбулося засідання регіонального методичного об’єднання викладачів інформатики. Плідно працювали в онлайн-форматі разом з представниками 8 закладів передвищої фахової освіти Південного регіону України (Кременчуцький, Одеський, Нікопольський, Новобузький, Балтський, Олександрійський, Дніпровський, Уманський педагогічні коледжі) і викладачі інформатики педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. В умовах дистанційного навчання актуальними питаннями обговорення були «Використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень», «Особливості організації педагогічної практики здобувачів освіти». Учасники зустрічі обговорили форму, специфіку, умови і терміни проведення студентської регіональної олімпіади.У колі однодумців було намічено плани і завдання для подальшої співпраці!

Голова ЦК викладачів математичних дисциплін і інформатики Ляшенко І.А.