ВИБОРИ ДО ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ

Символічно, що саме 12 жовтня 2021 року, на тижні європейської демократії, відбулися вибори до органів студентського самоврядування педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії.

Виборча комісія вже підсумувала результати, тож вітаємо нових голів секторів Студентського парламенту:
Донець Анастасію – голову наукового сектору, Шаповалову Єлизавету – голову соціально-побутового сектору, Ганнич Арсенія – голову спортивного сектору.
Дякуємо всім, хто не залишився байдужим. Окрема вдячність нашим ініціативним та проактивним кандидатам, які не здобули цього разу перемогу, проте лишаються у складі парламенту на інших посадах.
19-го жовтня Студпарламент планує зібратися в новому складі, обрати заступників та продовжувати свою роботу ще активніше та результативніше.