У добру путь, випускнику 2023!

В педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося особливе свято.  Свято, яке попри війну, загрози обстрилів, зібрало разом нашу дружню коледжанську родину: викладачів, студентів, батьків.  Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії.

Щороку на церемонії вручення дипломів ми прощаємося з особливими випускниками, оскільки маємо багато спільних спогадів, вражень, багато радісних моментів, незабутніх історій, які пов’язують нас з кожною групою випускників. Мали б сказати те саме й зараз. Але це зовсім інші стосунки, нові відносини, зовсім інший життєвий досвід.

Життєвий досвід випускників 2023 року разюче відрізняється від життя випускників минулих років. Ці роки були боротьбою. Ми разом боролися не лише за здобуття знань, успішні результати на заліках та іспитах, а й за відчуття й потребу бути поруч один з одним. За плечима у наших випускників виняткові та вирішальні періоди: ковід захворювання, вимушений карантин, дистанційне навчання, війна.

Ми вдячні вам, наші дорогі студенти, за кожен крок, зроблений разом, за кожну подолану сходинку. Ви зробили все можливе, щоб вистояти.

На церемонії вручення дипломів випускників вітали ректор Хортицької національної академії Нечипоренко В.В., директор педагогічного фахового коледжу Смоляк В.В., представники адміністрації закладу освіти, класні керівники.

Свою творчість подарували випускникам вокальний ансамбль сучасної української пісні «Хортичаночка», виконавці Дар’я Савицька, Валерій Сьомченко та, безумовно, яскравим подарунком був виступ оркестру 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України лейтенанта Богдана Завади. Військовий диригент майор Ігор Ромалійський.

Тож у добру путь, випускнику 2023 року!