Творчий звіт викладачів циклової комісії «Мистецтво», «Технології»

18 квітня 2022 відбувся творчий звіт викладачів циклової комісії «Мистецтво», «Технології» педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії про роботу над методичною темою «Формування предметно-методичної компетентності здобувачів освіти засобами мистецтва, дизайну, трудового навчання». Колеги ознайомили присутніх з основними напрямками діяльності з використання сучасних підходів до надання якісної мистецької освіти через формування у здобувачів освіти всіх спеціальностей  предметних і фахових компетентностей з музичного виховання, ритміки і хореографії, образотворчого мистецтва, впровадження в практичну діяльність особистісно орієнтованого, компетентнісного підходів.  Були зроблені акценти на особливостях використання довготривалих арт-терапевтичних технік, методику організації роботи з писанкарства, розвиток моторики, уяви, образного мислення, виховання поваги до традицій нашого народу, наголосили на виховному значенні процесу виготовлення виробів у техніці ручного плетіння і ткацтва, показали методику розвитку музичних і вокальних здібностей здобувачів освіти, участь творчих колективів коледжу у позанавчальних заходах різних форматів (офлайн і онлайн). Виступи викладачів супроводжувалися показом відеофрагментів концертних виступів, хореографічних номерів.

Дякуємо колегам за можливість долучитися до творчої педагогічної майстерні.

Голова циклової комісії Тетяна ЄФІМОВА