психолого- педагогічний консиліум та впровадження програм психолого- педагогічної підтримки та  супроводу  здобувачів освіти  груп  нового набору на сп. 012, 014

психолого- педагогічний консиліум та впровадження програм психолого- педагогічної підтримки та супроводу здобувачів освіти груп нового набору на сп. 012, 014

Традиційно в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії був проведений консиліум,  присвячений  адаптації здобувачів освіти груп нового набору.

Мета заходу – проаналізувати контингент студентів набору 2020 року  з точки зору фізичного, соціального і емоційного здоров’я та виробити стратегію педагогічної взаємодії з кожною академічною групою в цілому та окремими здобувачами освіти зокрема.

Класні керівники академічних груп Неборачко О.В., Стеблюк О.А., Рядинська І.А.  оформили візитівки- презентації груп нового набору, звернули увагу присутніх на окремих студентів, які потребують індивідуального підходу. Викладачі, які працюють у цих групах, визначили спільні проблеми та шляхи їх вирішення.

Також приємно відзначити, що більшість студентів задоволені умовами навчання та стосунками з викладачами.

Адміністрація педагогічного фахового коледжу висловила подяку викладачам за створення комфортних умов для навчання здобувачів освіти.

Зав. відділенням      Ю.В . Оласюк