Enter your keyword

Останні новини

Підсумкова конференція наукового товариства здобувачів освіти педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії

Підсумкова конференція наукового товариства здобувачів освіти педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії

17.05.2022 р. в онлайн форматі відбулася підсумкова конференція наукового товариства здобувачів освіти педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. Керівник НСТ Скрипник Л.Г., відкриваючи конференцію, акцентувала увагу на тому, що пошуково-дослідна робота студентів є невід’ємним елементом навчального процесу в коледжі, академії. Вона поглиблює знання, розвиває наукове мислення, прищеплює навички самостійних досліджень, формує творчий підхід до вирішення проблем. Здобутий досвід дасть можливість у майбутньому успішно розв’язувати найрізноманітніші ситуації.

Заступник голови Ради НСТ Кононенко Каріна звітувала про наукові здобутки членів НСТ і зазначила, що робота в НСТ сприяє не тільки розширенню знань, а й формує вміння твердо та послідовно обстоювати свої переконання і принципи. Наголосила на тому, що тематика студентських досліджень різнопланова і відображає основні напрями досліджень циклових комісій коледжу.

Члени НСТ поділилися наробками, дослідженнями і результатами роботи над темою; звітували про участь в олімпіадах, конкурсах, Всеукраїнських науково-практичних конференціях Житомира, Чернігова, Хортицької національної академії. Подякували тим, хто допомагав у цій нелегкій роботі ( вибір теми, збір матеріалів, проведення дослідження, написання і оформлення результатів ), – керівникам пошуково-дослідних робіт.

Дякуючи керівникам, не могли не згадати і про роботу Наукового гуртка, заняття якого з метою підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів і природних обдарувань організували і проводили викладачі Хортицької національної академії під керівництвом Лупінович Світлани Миколаївни.

Вчимося разом і самостійно, вчимося один в одного, визбируємо зернини педагогічного досвіду у колег і охоче ділимося власними набутками…Саме ці слова стали основою роботи НСТ педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії протягом навчального року.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.