Мистецькі штудії з теми «Практичні прийоми розвитку художньо-графічних, музичних здібностей учнів з ООП”

21 березня 2024 року викладачами циклової комісії «Мистецтво», «Технології» педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії був проведений методичний захід «Мистецькі штудії з теми «Практичні прийоми розвитку художньо-графічних, музичних здібностей учнів з ООП».

Викладачами комісії продемонстровані практичні прийоми розвитку мовлення, психоемоційної сфери, пам’яті учнів із ЗПР засобами образотворчого й музичного мистецтва. Представлені відеоролики майстерок демонстрували алгоритм організації та проведення вправ з композиції, пісочної анімації, ліплення, пальчикового розпису, прийоми адаптації навчального матеріалу до сприймання творів портретного жанру, розвитку музично-ритмічних умінь і навичок учнів. Використання нетрадиційних форм роботи сприяє полегшенню процесу виконання практичних завдань учнями з особливими освітніми потребами, підвищує інтерес до опанування образотворчого й музичного мистецтва, художньої праці.

Голова циклової комісії Тетяна ЄФІМОВА