Enter your keyword

Останні новини

ЛОТ – це завжди яскраві події…

ЛОТ – це завжди яскраві події…

Літня педагогічна практика — це завжди дуже яскраві події в житті студента педагогічного коледжу.

Любі студенти 2 Є спеціальності “Початкова освіта”, протягом трьох тижнів практики я захоплювалась вашими творіннями, дивувалась несподіваним творчим знахідкам та відкриттям, рішучості йти до звершень, наполегливості та витривалості, раділа вашим вміння застосувати теоретичні знання до практичних завдань, створювати нове, бути непередбачуваними та дружно долати будь-які перешкоди, з радістю створювати надзвичайно цікаві та розумні продукти діяльності.

Протягом педагогічної практики я спостерігала вашу щирість та душевність, відкритість до нового, вміння прислуховуватись та в той же час створювати нове, бути вдячними та конструктивними, радіти та захоплюватись, зростати та розвиватись, відчувати досягнення та ставити нові вимоги до себе, щоб досягати нові перемоги. Кожен з вас проявив себе з гарної та привабливої риси особистості та певної професійної компетеності.

Давайте разом перегорнемо останню сторінку літньої педагогічної практики, порадіємо відкриттям та досягненням, почуємо слушні думки та поради і подивимось на знахідки і цікавинки у роботі вожатого.

Методист літньої педагогічної практики Муравська О.А.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.