Enter your keyword

Останні новини

ЛЮБІТЬ І ПОВАЖАЙТЕ СВОЮ РІДНУ МОВУ!

ЛЮБІТЬ І ПОВАЖАЙТЕ СВОЮ РІДНУ МОВУ!

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Здобувачі освіти  педагогічного фахового коледжу 2 А, Б, В, Є курсів спеціальності 013 Хортицької  національної навчально-реабілітаційної академії взяли участь у грі-квесті до дня рідної мови:: подорожували по станціям «Ерудит», «Фразеологічна», «Шифрувальник», «Народ скаже, як зав’яже», «Загадкова нотка», «Творча», вирішували різноманітні завдання, результатом гри був відгаданий крилатий вислів: «Не кажи не вмію, а кажи навчуся».

Навчитися, знати, берегти рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Вивчаймо рідну мову.

Викладач філологічних дисциплін Ольга Гужва

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.