Ласкаво просимо до НАС на навчання

В умовах карантину Педагогічний коледж Хортицької національної академії впевнено прямує в майбутнє. Вчасно організована, заздалегідь підготовлена база дистанційної освіти дала змогу студентам і викладачам продовжувати навчальний процес за розкладом занять, відкривати для себе нові технологічні можливості online – спілкування, вдосконалювати свої професійні й загальнолюдські якості. Адже тимчасова, вимушена відстань робить нас ще ближчими один до одного: ми готові спілкуватися і вдень, і вночі, шукаємо разом вихід зі складних життєвих ситуацій, під новим кутом дивимося на те, що робили раніше.Ми ще більше думаємо про наше майбутнє і шукаємо нові шляхи в професійному зростанні. Запрошуємо і вас приєднатися до нашої родини! Адже кожен майбутній абітурієнт, обираючи навчальний заклад, враховує не лише свої можливості, а й користь, яку принесе йому подальше навчання.Чому саме Педагогічний коледж Хортицької національної академії запитаєте ви?Бо коледж – лідер освіти Запорізької області, він здійснює якісну професійну підготовку майбутніх спеціалістів.Це навчальний заклад, який оснащений новими інформаційними, комп’ютерними і мультимедійними засобами, викладачі застосовують у навчанні сучасні освітні форми та прийоми у викладанні дисциплін.У нас є переваги, які оцінили багато абітурієнтів, що стали нашими студентами:- доступна освіта (безкоштовне навчання);- сучасні технології навчання;- насичене студентське життя;- широкий вибір спеціальностей.Наші двері зачинені на час карантину, але наш інформаційний простір відкритий для вас!Коледж готуєНА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 КЛАСІВ)Термін навчання 3 роки 10 місяців – денна форма навчання Дошкільна освіта 012 Вчитель з дошкільного виховання з додатковою кваліфікацією:
– вихователь логопедичних груп;
– організатор образотворчої діяльності в дошкільних закладах;
– асистент вихователя інклюзивної групи;
– вчитель іноземної мови у дошкільному навчальному закладі;
– вчитель інформатики у дошкільному навчальному закладі.Початкова освіта 013 Вчитель з початкової освіти з додатковою кваліфікацією:
– асистент учителя інклюзивного класу;
– вчитель іноземної мови початкової школи;
– вчитель інформатики початкової школи;
– організатор спортивних секцій і клубів. Середня освіта (Образотворче мистецтво) 014 Вчитель образотворчого мистецтва з додатковою кваліфікацією:- виконавець художньо-оформлювальних робіт. Дизайн 022 Художник-конструктор Садово-паркове господарство 206 Фахівець ландшафтного дизайну.НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (11 КЛАСІВ)Термін навчання 1 рік 10 місяців – денна форма навчання;2 роки 10 місяців – заочна форма навчанняДошкільна освіта 012Денна форма навчання. Заочна форма навчання.Вчитель з дошкільного вихованняПочаткова освіта 013Денна форма навчання. Заочна форма навчання.Вчитель з початкової освітиНА ОСНОВІ ОСВІТНЬО – КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯКВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКАТермін навчання 2 роки 10 місяців – денна форма навчанняСадово-паркове господарство 206Фахівець ландшафтного дизайнуЧекаємо на зустріч з вами!Будьте здорові! Залишайтеся дома!