“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

У сучасному світі володіти іноземною мовою стає не лише мрією, а й необхідністю. Особливо це стосується англійської мови, яка є міжнародною мовою комунікації та ведення бізнесу.
Важливо вже з дитинства формувати інтерес до іноземної мови, бо вона сприятиме розширенню світогляду, дасть можливість збагатити свої знання про інші країни, їх історію, традиції та культуру. А це – шлях до розвитку більш толерантної та відкритої молоді в майбутньому.
У нашому закладі освіти ви будете вивчати такі дисципліни: “Практичний курс іноземної мови з методикою навчання”, “Література, культура країни, мова якої вивчається”, другу іноземну мову (французьку чи німецьку) та інші дисципліни вибіркового блоку. А також у коледжі передбачено набуття практичного досвіду в закладах загальної середньої освіти. Після отримання диплома вас чекає перспектива навчання у Комунальному закладі вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради за спеціальностями 013 Початкова освіта та 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме на вас!