“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Якщо ви мрієте про кар’єру в педагогічній сфері та бажаєте навчитися працювати з дітьми, то спеціальність 013 Початкова освіта у педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії може стати для вас ідеальним вибором.

Наш коледж пропонує вивчення дисциплін вибіркового блоку “Асистент вчителя в  інклюзивному класі”, який дозволить вам отримати знання та навички роботи з дітьми з різними освітніми потребами та підвищити свою кваліфікацію в цій сфері. Ви будете вчитися створювати інклюзивне навчальне середовище, допомагати дітям із особливими потребами у навчанні та розвитку, співпрацювати з педагогами та батьками.

Після отримання диплому вас чекає перспектива навчання у КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради на спеціальностях 013 Початкова освіта, 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме на вас!