КОМПЛЕКС НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ/РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 3-Г СП.012 дошкільна ОСВІТА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НА ЧАС ПРАКТИКИ:

НАКАЗ ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 3-Г СП. 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА, 3-Є СП 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Рекомендації щодо організації переддипломної педагогічної практики студентів 3 курсу групи Г спеціальність 012 Дошкільна освіта з питань ознайомлення дітей з природою (Переглянути/Читати)

Рекомендації щодо організації переддипломної педагогічної практики студентів 3 курсу групи Г спеціальність 012 Дошкільна освіта Зображувальна діяльність (Переглянути/Читати)

Завдання на педагогічну практику з «Методики розвитку мовлення та навчання грамоти» (Переглянути/Читати)