До уваги абітурієнтів бази 9 класів

Шановні абітурієнти, випускники 9 класів, місце проживання яких зареєстровано(задекларовано) на особливо небезпечній території (пільга 109)! У вас є можливість вступити на навчання до педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії з 08.08.2022 по 25.08.2022.Вступ здійснюється на небюджетну конкурсну пропозицію з обов’язковим подальшим переведенням на бюджетну форму навчання.

Нагадуємо вам про спеціалізаціі, які ви можете обрати:

• 012 Дошкільна освіта (вихователь закладу дошкільної освіти з додатковою спеціалізацією вихователь логопедичних груп/вчитель іноземної мови в закладі дошкільної освіти)
  • 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (вчитель образотворчого мистецтва, художник офорлювач)
  • 022 Дизайн (дизайнер-виконавець графічних робіт)

Інформація щодо документів, які ви надаєте особисто і надсилаєте на електронну пошту відбіркової комісії – vidborkova_pk@zpk.zp.ua.

• Документ про освіту (оригінал)
  • Довідка про щеплення (оригінал і копія)
  • Медична довідка (форма 086-0) (оригінал)
  • Документ, що посвідчує особу (оригінал і копія)