тренінг зі спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ»

1 листопада 2019 р. на  тренінгах  зі спецкурсу «Підготовка до роботи в НУШ» викладачі-методисти ознайомили студентів педколеджу Хортицької національної академії з метою,  цілями  та основними аспектами процесу оцінювання в початковій школі; значенням формувального оцінювання; з видами та структурою учнівського портфоліо. Студенти з’ясували особливості викладання навчальних предметів, вчилися планувати  щоденні види діяльності для формування в учнів навичок самостійності, методично правильно організовувати дослідження на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Протягом дня Акопян А.В. та Ляшенко І.А. провели відкриті заняття з метою обміну досвідом щодо ефективних прийомів формування у студентів коледжу професійних компетентностей.

Обговорення відкритих тренінгових занять дозволяє знайти оптимальні шляхи вирішення проблем у підготовці до професійної діяльності майбутніх вчителів початкової школи.