Циклова комісія викладачів шкільної педагогіки і психології

Волик Олена Юріївна

голова циклової комісії викладачів шкільної педагогіки та психології, викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», кандидат педагогічних наук. Викладає навчальні дисципліни: основи педагогічної професії, дидактика початкової школи, теорія і методика виховання, психологія, дидактика сучасного уроку, технологія розвитку критичного мислення, актуальні проблеми початкової освіти, теорія і методика розвивального навчання.

Бикова Тетяна Борисівна

викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач- методист». Викладає навчальні дисципліни: основи педагогічної професії, дидактика початкової школи, теорія і методика виховання, психологія, дидактика сучасного уроку, технологія розвитку критичного мислення, актуальні проблеми початкової освіти.

Іщенко Ірина Володимирівна

викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист». Викладає навчальні дисципліни: дидактика початкової освіти, теорія і методика виховання, нові педагогічні технології, основи педагогічної професії.

Рибенчук Наталія Іванівна

викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач». Викладає навчальні дисципліни: педагогіка, основи педагогічної професії, дидактика початкової школи, нові педагогічні технології, актуальні проблеми початкової освіти, теорія і методика виховання, організація роботи ГПД.

Юрченко Костянтин Іванович

викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії». Викладає навчальні дисципліни: педагогіка з основами педагогічної майстерності, психологія, основи педагогічної професії, теорія і методика виховання.

Соболєва Олеся Геннадіївна

викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії». Викладає навчальні дисципліни: основи аутопедагогіки, основи інклюзивного навчання, методика роботи асистента вчителя, основи корекційної педагогіки (дефектології), альтернативні комунікативні технології, педагогічна психологія, спеціально педагогіка і психологія, психологічна діагностика з основами спеціальної педагогіки, адаптивна фізкультура, методика роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку, основи логопедії, логопедія, логопедична ритміка з методикою навчання.