Засідання викладачів циклової комісії природничих дисциплін та соціально-гуманітарної підготовки

Викладачі циклової комісії природничих дисциплін та соціально-гуманітарної підготовки  педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії на засіданні циклової комісії обговорили питання підготовки здобувачів  освіти до ДПА: розробили методичні рекомендації, зразки відповідей на запитання, тренувальні вправи, тести. А щоб виявити рівень сформованості  предметних компетентностей студентів запросили їх  взяти участь в онлайн-олімпіадах з предметів загальноосвітнього циклу.З метою вдосконалення процесу формування професійних компетентностей майбутніх педагогів  спланували  для обговорення  цього актуального питання круглий стіл з участю вчителів початкової освіти  Хортицького району.

Голова циклової комісії Олійник А.П.