Засідання науково-методичної ради педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії

В листопаді 2022 року відбулося засідання науково-методичної ради педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. Члени ради та запрошені викладачі обговорили питання  якості освітнього процесу,   роботи наукового студентського товариства, творчої групи «Теоретико-методологічне забезпечення індивідуальної траєкторії формування інклюзивної компетентності здобувачів освіти педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії» та семінару «Теоретичні та практичні засади формування громадянської компетентності учасників освітнього процесу». Учасники засідань методичних об’єднань викладачів  закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України поінформували  про перспективний педагогічний досвід, педагогічні знахідки та досягнення колег. Обговорили зміст модернізованих та нових навчальних програм на наступний семестр. Схвалені рішення спрямовані на удосконалення освітнього процесу, підготовку кваліфікованих фахівців для дошкільної та початкової освіти незалежної України.