Засідання науково-методичної ради

20 березня 2023 року  в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося засідання науково-методичної ради. Обговорювалися питання забезпечення умов рівного доступу до освітнього процесу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами та формування інклюзивної компетентності майбутніх вчителів дошкільної та початкової освіти: сучасні технології і засоби навчання як інструмент підготовки кваліфікованих фахівців до роботи з дітьми із ЗПР при викладанні математичних дисциплін, інформатики, мовно-літературного циклу, образотворчого мистецтва. Ділилися досвідом, обмінювалися думками. Викладачі філологічних дисциплін презентували розроблений ними навчально-методичний посібник «Методика навчання грамоти». Наполеглива праця педагогічного колективу, якість знань студентів свідчать про те, що процес підготовки кваліфікованих кадрів ступеня фахового молодшого бакалавра для регіональної системи інклюзивної освіти в умовах розбудови Нової української школи вдосконалюється відповідно до вимог часу.