засідання комісії викладачів філологічних дисциплін

12.04.2021 року відбулося чергове засідання комісії викладачів філологічних дисциплін педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. На часі підготовка студентів до державної підсумкової атестації. Тому викладачі проаналізували зміст завдань пробного ЗНО, яке  відбулося 10 квітня.

Важливою для обговорення на засіданні комісії стала тема Всесвітнього дня охорони праці – 2021 «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Колеги-філологи ще раз обмінялися досвідом про те, як убезпечити себе на робочому місці від впливу covid-інфекції і як завадити психосоціальним ризикам у зв’язку із переходом на дистанційну форму  роботи. Дійшли висновку: наше здоров’я – в  наших руках. Отож,  будьмо здорові!

Голова ЦК Алла Лапіна