Засідання циклової комісії фізичного виховання

Викладачі циклової комісії фізичного виховання педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії на своєму засіданні грунтовно розглянули питання про початок захисту курсових робіт студентів випускних груп. Особливу увагу звернули на дотримання вимог академічної доброчесності. Обговорили зміст методичної розробки з теми «Інклюзивне навчання з фізичної культури». Особливо ретельно вивчали проєкт Положення про критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти у педагогічному  фаховому коледжі Хортицької національної академії. Визначили рейтинг педагогічної діяльності викладачів за попередній місяць. Члени циклової комісії спрямовують всю діяльність на формування професійної готовності майбутніх педагогів до роботи в НУШ.

Голова ЦК Катерина Клуніченко