Засідання регіональних методичних об’єднань викладачів української та російської філології Південного регіону України

19 лютого 2020 року в педагогічному коледжі Хортицької національної академії відбулися засідання регіональних методичних об’єднань викладачів української та російської філології Південного регіону України. Гості закладу мали можливість відвідати тренінг на тему  «Вчимося критично сприймати медіаінформацію» Лапіної Алли Олександрівни та відкрите заняття із зарубіжної літератури «Ернст Теодор Амадей Гофман – митець, обдарований внутрішньою музикою. Повість-казка «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер», яке провела Газюкіна Інна Леонідівна. Викладачі коледжів та училищ Південного регіону України відзначили високий професіоналізм, нестандартний підхід, ефективне використання інформаційних технологій на відкритих заходах.

На круглому столі на тему «Формування мовно-мовленнєвої компетенції студентів педколеджу засобами суб’єкт-суб’єктної взаємодії» обговорювалися питання:

• педагогічний тренажер як системний засіб формування професійних компетентностей студентів (досвідом ділилася Газюкіна І.Л.);
  • проблема оцінювання групової роботи студентів (виступ підготовлений Мельник І.М.).

Колеги з інших закладів брали активну участь в обговоренні актуальних питань розвитку сучасної вищої освіти. Спілкування з друзями-однодумцями було корисним, емоційним та результативним.