Засідання науково-методичної ради 10/2018

10 вересня 2018 року відбулося засідання науково-методичної ради Педагогічного коледжу комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

Порядок денний

1.Обговорення  плану науково-методичної роботи коледжу та плану засідань  науково-методичної ради  на 2018-2019 навчальний рік. Особливості організації методичної роботи  в 2018-2019 н. р.

2.Обговорення  основних напрямків навчально-виховного процесу.

3.Обговорення навчальних програм.

Ухвалили

1. Схвалити план науково-методичної роботи  коледжу, план засідань науково-методичної ради  на 2018-2019 навчальний рік та покласти його в основу планування роботи циклових комісій і викладачів.
  2. Інформацію взяти до відома та керуватися нею в здійсненні освітнього процесу.
  3. Схвалити навчальні програми та подати в.о. директора коледжу на затвердження.