Заняття з фізичного виховання вдома.

Доброго дня шановні колеги і студенти. Учора пройшли звіти класних керівників про роботу студентів і стан здоров’я в умовах карантину. Хочу зазначити, що студенти відділення стараються виконувати домашні завдання. Класні керівники 2 курсу нагадали студентам про час проведення загальнодержавних консультацій для складання ЗНО. Завдяки кропітливій праці викладачів, навіть заняття з фізичного виховання відпрацьовують вдома. Завдяки розісланим відео, студенти потім здають нормативи. Ось норматив з гімнастики здає Леонтьєва Вікторія.

Можна зробити висновок, що разом ми подолаємо усі складні моменти сьогодення. Хочеться швидше зустрітися у звичайній робочій атмосфері з колегами, веселими і креативними студентами. Дякую батькам студентів за підтримку. Усім здоров’ я і хороших новин! Усе буде добре.
З повагою, Орловська Л.