ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ БЕЗ НАСИЛЬСТВА»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», 23 листопада до дня Міжнародного захисту жінок від насильства здобувачі освіти 4 курсу групи В і Г педагогічного фахового коледжу  спеціальності 013 Початкова освіта разом із класним керівником Пінжаковою Г.М.  провели круглий стіл «Розфарбуй світ у помаранчевий колір», на якому були розглянуті і обговорені питання ліквідації насильства щодо жінок з боку держави, суспільства, родичів, боротьби за їхні права.

Здобувачі освіти 4 курсу групи Б спеціальності 013 Початкова освіта також долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства».

Були розглянуті поняття, види та типи  насилля, схема можливого майбутнього впливу; переглянули соціальні ролики; ознайомились з проблемою жіночого насилля із життя відомих зірок: Холлі Беррі, Ріанна, Демі Мур, Уїтні Х’юстон та ін.

Не проходь осторонь!

Приверни увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми та захисту прав жінок і протидій цьому!