Візит до Запорізької школи-інтернату “Джерело”

Наближається один з найтепліших, наймиліших, найлагідніших днів – День жінок, 8 березня?. Що подарувати мамі, бабусі? Звичайно, найкращий подарунок- листівка, зроблена власноруч! Вихованці Запорізької школи-інтернату “Джерело” радісно зустріли пропозицію викладачів і студентів Педагогічного коледжу Хортицької національної академії виготовити листівки. Викладачі образотворчого мистецтва Єфімова Тетяна Леонідівна, Ткачук Тамара Олександрівна разом зі студентами 3 курсу групи ОМ Чечель Інною, Шепель Любов’ю, Сенькович Кариною провели майстер-класи, на яких ознайомили малят з основами паперопластики, оригамі, оздоблення форми декором. А учні 2 класу продемонстрували студентам переваги інтерактивної підлоги в класі НУШ! Взаємна співпраця принесла задоволення всім учасникам процесу.