Вісті з практики. Говорять студенти 2 Є шк.

Для студентів 2 Є  спеціальності «Початкова освіта» триває основний період літньої педагогічної практики. Яке ж воно – життя в таборі в умовах карантину?

Студентів захопили нові формати роботи: онлайн квест, креатив-тайм «Місто майстрів», конкурс сценаріїв тощо. Все різноманіття запропонованих заходів демонструють, що відпочинок в таборі – це не тільки ігри та спілкування, а й час для саморозвитку та самовдосконалення. Вожатий – справжній знавець своєї справи!

“Онлайн квест – один із проявів рівня дитячих можливостей. А яка ж роль в цьому вожатого? А саме він виступає в ролі фасилітатора. Завдяки таким формам роботи з дітьми виникає потреба до саморозвитку та самовдосконалення…” – зазначає Шамрицька Валерія.

Захарченко Олександра: «За допомогою сучасної платформи Tik Tok ми вчимося створювати якісний тематичний контент, який зацікавить сучасних дітей та допоможе встановити контакт». А як? Дізнайтесь! До вашої уваги відео!

Методист літньої педагогічної практики Муравська О.А.

Відеоматеріали для перегляду доступні за