Вісті з літньої педагогічної практики

За вікном – червень. Для студентів 3-х курсів шкільного відділення та відділення образотворчого мистецтва – це довгоочікувана пора, проходження літньої педагогічної практики.

Вперше наші студенти в дистанційній формі набувають педагогічного досвіду роботи вожатого в умовах карантину. Вони з великим захопленням опановують секрети вожатської майстерності, демонструють свої педагогічні здібності, володіння цифровими технологіями, а головне – бажання стати сучасними вожатими.

Протягом першого тижня проходження практики студенти успішно виконали завдання організаційного періоду: створили візитівку своєї команди, спланували роботу в оздоровчому таборі на зміну, продумали рекламу – мотиваційне відео для дітей та батьків « Наш табір – кращий!», підібрали та оформили у формах презентацій, відео повчальні притчі для дітей, які вони зможуть використати в роботі зі своїми вихованцями, створили ескізи загонових куточків.

Попереду – організація та проходження основного та заключного періодів зміни.

Бажаємо вам креативних ідей і подальших перемог!

Методист: Бикова Т.Б.

Пропонуємо вашій увазі здобутки груп 3-А спеціальності 013 Початкова освіта та групи 3-ОМ спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).