Викладачі ЦК шкільної педагогіки і психології підводять підсумки за 2019-2020 н. р.

Челендж  звітів циклових комісій за 2019-2020 н.р. продовжують викладачі шкільної педагогіки і психології.

23.06.2020 в режимі on-line конференції голова циклової комісії Юрченко  К.І. поінформував присутніх про здобутки у поточному та плани на наступний навчальний рік викладачів Юрченка К.І., Лопатинської Н.А., Бикової  Т.Б., Іщенко І.В., Муравської О.А., Рибенчук Н.І..

Протягом 2019-2020 циклова комісія успішно працювала над методичною проблемою «Формування професійно-педагогічних компетентностей студентів при вивченні психолого-педагогічних дисциплін» та вирішенням пріоритетних завдань з формування професійних компетентностей студентів педагогічного фахового коледжу відповідно до Професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», удосконалення змісту і структури навчальних занять, використння ефективних методів, прийомів роботи з метою забезпечення якості освітньої діяльності на заняттях психолого-педагогічного циклу, удосконалення змісту, форм, методів професійної підготовки майбутніх вчителів початкової освіти під час проходження ними різних видів педагогічної практики, впровадження дистанційної освіти, удосконалення НМЗ спеціалізації «Асистент учителя інклюзивного класу».

У 2020-2021 н р. важливими напрямками діяльності викладачів циклової комісії стануть удосконалення дистанційних форм і методів навчання, постійне професійне самовдосконалення та впровадження на навчальних заняттях змішаного навчання відповідно до «Рекомендацій МОНУ для закладів фахової передвищої та вищої освіти».