Важливі гості у стінах коледжу

?‍♀️Інспектори Управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції, 24 лютого, завітали до студентів сп. 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 022 Дизайн та 012 Дошкільна освіта Педагогічного коледжу Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна академія” Запорізької обласної ради з просвітницькою бесідою.
Інспектори торкнулися таких актуальних тем для студентів як формування відповідальності за свої дії і вчинки, розвиток нетерпимості до громадського порядку. На жаль, молодь не завжди знає, як захистити свої права і які має обов’язки. Тому для студентів цей захід був своєчасним і корисним. Студентки були дуже зацікавлені, активні та вдячні за таке корисне спілкування!