УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ, ЯКІ ЗАРАХОВАНІ ДО ЗАКЛАДУ НА БАЗІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 КЛ)!

СТУДЕНТИ, ЯКІ БЕЗ ПОВАЖНИХ ПРИЧИН НЕ ПРИСТУПИЛИ ДО ЗАНЯТЬ ПРОТЯГОМ 10 ДНІВ ВІД ДНЯ ЇХ ПОЧАТКУ, ВІДРАХОВУЮТЬСЯ З КОЛЕДЖУ.

27-28 серпня – поселення в гуртожиток.

27-28, 31 серпня з 8.00 до 16.00; 29 серпня з 8.00-12.00 – підписання угод з батьками студентів щодо надання освітніх послуг здобувачам освіти.

01 вересня о 10.00 – урочисті виховні години по студентським групам з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

01 вересня об 11.00 – навчальні заняття за розкладом.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

1. Для поселення у гуртожиток студентам необхідно мати:
  • довідку з газової служби про пройдений інструктаж “Правила користування газовими приладами”;
  • копія флюорографії;
  • фото – 1 шт. (розмір 3х4)
Примітка.
  • Іногороднім, які вступили на денну форму навчання, до прибуття в заклад вищої освіти (за бажанням) необхідно зробити відмітку в паспорті про вибуття з постійного місця проживання.
  • Призовники та військовозобов’язані повинні мати при собі документ з відміткою районного військового комісаріату про зняття з обліку.
ТЕЛЕФОН ГУРТОЖИТКУ: (061) 286-23-46