Учитель…Найкраща професія під сонцем

Студенти випускного 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта демонструють свої професійні компетентності, вміння навчати дітей початкової школи, використовуючи різноманітні форми і методи роботи на уроці. Зараз вони на переддипломній практиці. Ми радіємо успіхам студентів випускного курсу, які готові працювати в новій українській школі. Радіємо, що наші випускники користуються попитом на ринку праці.

21 студент-випускник проходить педагогічну практику за місцем майбутнього працевлаштування, 14 студентів поєднують роботу і навчання за індивідуальним графіком.

Шановні випускники, бажаємо вам радості і задоволення від роботи, креативності і успіху у всіх починаннях.
А випускників шкіл запрошуємо на навчання у коледж. Професія вчителя початкових класів – це найкраща професія, бо саме вчитель веде дитину у доросле життя.