У творчого викладача ­– творчі студенти

18 листопада 2021 року викладач комісії філологічних дисциплін педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії Скрипник Любов Георгіївна провела практичне заняття з сучасної української мови «Повторення й узагальнення знань з теми «Дієслово».

Заняття мало професійне спрямування. Здобувачі освіти 3 курсу групи А спеціальності Початкова освіта виявили творчість під час підготовки до нього. Попередньо аналізували, який обсяг знань з теми «Дієслово» мають засвоїти, щоб навчити учнів початкових класів уже на своїх уроках. А потім презентували власні проєкти. Через виконання практичних вправ зрозуміли, над чим ще треба працювати.

На занятті панувала творча атмосфера. Глибокий науковий підхід, цікаві нестандартні вправи, обговорення змісту виконуваних завдань – все це сприяло усвідомленню й узагальненню вивченого.

А викладач-початківець  Шпонько А.О. успішно провів відкрите онлайн-заняття з фізичного виховання.  Вітаємо колегу і дякуємо за корисні  поради збереження здоров’я в умовах дистанційного навчання. Здобувачі освіти 3 курсу підготували  та продемонстрували різноманітні відеосюжети, презентації, вправи оздоровчої гімнастики.