ТВОРЧІ ЗВІТИ ВИКЛАДАЧІВ 15/01/2020

15 січня 2020 року в коледжі відбулися творчі звіти викладачів, які атестуються: Зінченко О.А., Ткачук Т.О.

Зінченко О.А. виступила з докладною інформацією про роботу у міжатестаційний період над  методичною проблемою, результатом якої є методична розробка, про активну участь у роботі циклової комісії викладачів дошкільних дисциплін, різних фахових тренінгах, семінарах, вебінарах, майстер-класах. Олена Анатоліївна є керівником творчої групи  коледжу, керівником гуртка «Перші сходинки до професії», працює з обдарованими студентами, готуючи їх до обласних та регіональних олімпіад. Викладач має друковані статті у фахових виданнях, провела відкрите навчальне заняття та відкриту педагогічну практику, займається волонтерською діяльністю.

Ткачук Т.О. ознайомила усіх присутніх на звіті колег зі своєю роботою у міжатестаційний період: участь у творчих групах коледжу, робота  над методичною проблемою, результатом якої є відкриті заняття, друковані статті у регіональних збірниках, розробка методичного тренажера з дисципліни,  участь у тренінгах, семінарах, майстер-класах, доповнення і модернізація навчальних програм тих дисциплін, що викладає Тамара Олександрівна. Викладач є керівником курсових робіт студентів-випускників, керівником пробної та переддипломної практики, проводить активну позанавчальну роботу: благодійні ярмарки, майстер-класи, благодійний захід організації «Пошук зниклих безвісти дітей», аквагрим.

Вітаємо колег з успішно проведеними творчими звітами!