творчі звіти викладачів 13/01/2020

13 січня 2020 року в коледжі відбулися творчі звіти викладачів, які атестуються: Онуфрієнко О.Г., Симоненко І.А., Акопян А.В.

Онуфрієнко О.Г. виступила з докладною інформацією про роботу над  методичною проблемою у міжатестаційний період, про участь у творчих групах коледжу, участь у роботі циклової комісії викладачів математики та інформатики, різних фахових тренінгах, семінарах, вебінарах, майстер-класах. Олена Григорівна протягом 2015-2019н.р. була головою циклової комісії викладачів математичних дисциплін і на сьогодні очолює регіональне методоб,єднання викладачів математики  серед педагогічних училищ і коледжів І рівня акредитації Південного регіону України. Викладач має друковані статті у фахових виданнях, провела відкрите навчальне заняття.

Симоненко І.А. ознайомила усіх присутніх на звіті колег зі своїм портфоліо, метою його створення, із навчально-методичною проблемою, над якою працювала протягом міжатестаційного періоду. Ірина Анатоліївна розповіла про участь у  творчих групах коледжу, у роботі циклової комісії, у конференціях, тренінгах, семінарах, широко представила до уваги колег свою позанавчальну роботу та роботу з обдарованими студентами, а також участь у науково-студентському товаристві коледжу. Викладач має друковані статті у фахових виданнях, провела відкрите навчальне заняття.

Голова циклової комісії викладачів філологічних дисциплін Акопян А.В. докладно і глибоко інформувала про свою роботу у міжатестаційний період: участь у творчій групі при ЗОІППО, творчих групах коледжу, роботу над методичними проблемами («Мотивація вивчення української мови», «Робота з дитячою книгою та інформацією»), друковані статті у методичних посібниках для вчителів початкових класів та у фахових виданнях, участь у тренінгах, семінарах, конференціях, онлайн-курсах, робота у науково-студентському товаристві коледжу, підготовка студентів до олімпіад. Анна Володимирівна на сьогодні є завідувачем лабораторії початкової освіти, регіональним тренером НУШ, супервізором, експертом зі сертифікації вчителів початкових класів.

Фото звіту