Тематичне чергування студентів 2 курсу групи А

Цікавим та насиченим було чергування в педагогічному коледжі Хортицької національної академії студентів 2 курсу групи А шкільного відділення з 9 по 13 грудня 2019 року.

9 грудня студенти разом з класним керівником Биковою Т.Б. організували фотовиставку зразків українського етнічного одягу та провели для першокурсників екскурсію з метою вивчення історії виникнення українських костюмів та ознайомлення з сучасними майстринями їх виготовлення.

10 грудня до міжнародного Дня прав людини було підготовлено інформаційну газету та проведено пізнавальну вікторину з правознавства. Найкращі знавці правознавства отримали солодкі призи. Не менш насиченими були й наступні дні чергування: демонстрація відеороликів про зимові народні свята, виготовлення тематичної газети до свята Андрія Первозванного, проведення радіо-газети до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – це перелік різних форм виховної роботи, проведених протягом минулого тижня черговою академічною групою.