Тематичне чергування 1 А дшк

На тематичне чергування 1 А дшк. припало свято – День св.Валентина. Отож дуже хотілося, щоб у цей день, 14 лютого, було багато романтики, сюрпризів і неочікуваних приємностей. Так і вийшло.?
❤Зранку Купідончик усіх вітав зі святом солодким призом із побажанням, протягом дня працювала “Пошта кохання “, по радіо лунала відповідна музика, також усі дізналися про історію цього свята.
❤Гарно була оформлена фотозона. Всі бажаючі зробили собі романтичні фото.
❤ Студпарламент зібрав від груп святкові газети і прикрасив ними коледж, на великих перервах лунало студентське караоке.
❤Працівники бібліотеки зробили тематичну виставку книг, а чергова група виготовила “Валентинку читацьких симпатій”.
❤❤❤День пройшов цікаво, насичено і, дійсно, святково.
Дякуємо класному керівнику Татьяна Гафарова , студентам 1А дшк, студпарламенту, викладачам, працівникам бібліотеки за святковий настрій!

Опубліковано Yulija Olasyuk Субота, 15 лютого 2020 р.