Системні теоретичні знання тільки тоді корисні, коли їх можна застосувати на практиці.

14 лютого 2020 року у Педагогічному коледжі відбувся відкритий захист-презентація курсової роботи студентки заочної форми навчання за спеціальністю 012 Дошкільна освіта Головіної Ю.С. з навчальної дисципліни «Педагогіка», керівник роботи – Чуйкіна Л.А.
Під час захисту курсової роботи студентка продемонструвала належний рівень володіння матеріалом із теми дослідження, вміння користуватися та аналізувати наукові джерела, обґрунтовувати власну точку зору. Тема дослідження цікава та актуальна: «Національно – патріотичне виховання дітей дошкільного віку», адже одним з пріоритетних напрямків освітньої діяльності закладів дошкільної освіти України є патріотичне виховання дітей дошкільного віку.
Студентка використала різноманітні методи наукового дослідження, а саме: метод критичного аналізу наукової і методичної літератури та практичного досвіду. Виступ супроводжувався переконливою аргументацією, прикладами з практики колег та з власного досвіду .
Оцінювали курсову роботу викладачі фахових дисциплін:
Редько О.О. – завідувач заочного відділення;
Оласюк Ю.В. – завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти, викладач дошкільних дисциплін;
Ушакова В.І. – викладач дошкільної психології;
Стеблюк О.А. – методист заочного відділення, викладач дошкільних дисциплін.
Відкритий захист курсових робіт – це дієва та змістовна форми роботи для

• презентації власних ораторських та комунікативних здібностей студента під час викладення основних положень курсової роботи;
  • показу вміння студента працювати з електронними засобами створення, та показу презентацій, враховуючи специфіку навчальної дисципліни;
  • запрошених студентів, які навчаються на 3 і 4 курсах, чудова нагода подивитися «механізм» публічного захисту;
  • приводу поділитися радістю та здобутками студентів.

Адже це – результат роботи викладача і студента!!!
Бажаємо усім молодим дослідникам, аби їхні перші дослідницькі розвідки мали продовження в майбутньому, переросли в наукові монографії, кандидатські та докторські роботи, бо, як стверджує народна мудрість, «Учення — насіння знань, а знання — насіння щастя».
Хай вам щастить!