Enter your keyword

Останні новини

Стариковська Алла Григорiвна

Стариковська Алла Григорiвна

(24.06.1961 – 24.06.2020)
Сьогодні, у свій 59-ий день народження,  пішла з життя викладач музичних дисциплін педагогічного коледжу Хортицької національної академії Стариковська Алла Григорівна. 

Алла Григорівна у 1986 році закінчила Одеську державну консерваторію iм. А.В. Нежданової. У коледжі працювала з 2002 року викладачем музичних дисциплін. Вiдмiнник освіти України, викладач вищої категорії, старший викладач, досвідчений фахівець, професіонал своєї справи. За роки роботи була керівником інструментального ансамблю «Весела гребiночка» та керівником інструментальної групи народного ансамблю української пісні «Криниченька».

 Останні  роки працювала художнім керівником вокального ансамблю «Хортичаночка»,  який брав участь у багатьох заходах коледжу і Хортицької академії. Протягом декількох років колектив був переможцем і лауреатом фестивалю «Тарасова криниця», міських та обласних конкурсів, зокрема  патріотичної пiснi «Спадщина» та «Таланти твої, Україно». 

Алла Григорівна нагороджена грамотами та дипломами обласної та мiської ради, грамотою Мiнicтерства освіти і науки  України. 

Наша колега була світлою жінкою, вірною подругою, доброзичливою, толерантною, порядною, справедливою, відповідальною. Такою вона і залишиться в нашій пам’яті. 

Приносимо щирі співчуття родині, всім рідним та близьким з приводу передчасної тяжкої втрати.

Світла пам’ять… 

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.