Ще один крок до професії вихователя

Підбиття підсумків переддипломної практики здобувачів освіти групи 4 А спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії.

Завершилася переддипломна педагогічна практика студентів групи 4А спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії, яка проходила у дистанційному режимі.

У звітах студентів зазначалося  набуття досвіду у створенні власних сайтів

« Портфоліо» зі сторінками електронних щоденників, блоків «Дорожніх карт», «Мої досягнення». Студенти ділилися власним досвідом та вміннями планувати роботу вихователя, методичними скарбничками конспектів занять, відео занять, електронними дидактичними іграми, створеними мультиплікаціями для дітей, порадами для батьків. Відвідування нашими студентами вебінарів «Всеосвіта» мали свої позитивні результати у використанні сучасних педагогічних технологій та досвіду з додаткових спеціалізацій «Вихователь логопедичних груп», «Вчитель іноземної мови в закладі дошкільної освіти», «Асистент вихователя з інклюзивного навчання».

Про хід практики та свої рецепти успіху у досягненні поставленої мети студенти звітували у різних формах. Демонстрували відео матеріали про дієвість сайтів та фрагменти занять, презентували наочність до занять з дітьми та ділилися педагогічними есе.

Педагогічне есе.

Любити діток всякими: талановитими, чи не дуже, веселими чи сумними, спокійними чи непосидючими, спілкуватися з ними ,виховувати і радіти. Бо дитина це свято, доти, поки ти є поруч з ним.

«Наша професія найкраща. Як ні яка інша під сонцем»

( Я.А.Коменський)

Вихователь–це перший, після мами, вчитель, який зустрічається дітям на їх життєвому шляху.

Вихователі–люди, які в душі завжди залишаються дітьми. Інакше діти не візьмуть, не пустять їх у свій світ.

Вибрати собі професію–значить займатися улюбленою, цікавою справою. Я не відчувала труднощів у виборі професії.

Вибір зроблено. Я отримаю професію вихователя дитячого садка. Найголовніше в моїй професії–любити дітей, любити просто так, ні за що, віддавати їм своє серце.

Переконана, що успіх педагога багато в чому залежить від тих, хто працює поруч.

Я щаслива людина!

Планую працювати в дитячому садку, але не затримуватимуся надовго у ролі вихователя, тому що хочу зробити особистий внесок у розвиток дошкільної освіти в Україні

Завідуюча з навчально-виробничої практики Гужва О.І., завідуюча відділенням з підготовки вчителів дошкільної освіти Оласюк Ю.В., методисти практики Зінченко О.А., Стеблюк О.А., Чуйкіна Л.А., привітали студентів з успішним завершенням безперервної педагогічної практики. Усі учасники конференції  переконалися у тому, що педагогічна практика студентів 4 А дошкільного в дистанційному режимі має свої позитивні моменти, а вихователь буде відчувати потребу вчитися впродовж життя, щоб бути компетентним та сучасним.

Голова циклової комісії викладачів дошкільних дисциплін Людмила ЧУЙКІНА