ПРО підсумки ЛІТНЬОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ 3-Б шк.

Ось і підходить до кінця літня педагогічна практика студентів 3-х курсів спеціальності 013 Початкова освіта.  Дистанційне проходження практики дало можливість здійснити ґрунтовну теоретичну і практичну  підготовку студентів до роботи з дітьми в ДЗОТ: створити безліч відео-інструкцій для проведення різноманітних ігор, поробок, мотиваційних відео, контентів про життя у таборі, анімаційних презентацій про вікові особливості дітей, онлайн-квестів, скарбничок різноманітних заходів, ігор, масовок, пісень тощо.

21 день практики показав, якими творчими, завзятими, дружніми та відповідальними є студенти педагогічного коледжу! Вони є справжніми фахівцями, справжніми вожатими-лідерами! Дякую за плідну роботу своїй групі 3-Б шк. та всім, хто був причетний до цієї практики!

Методист: Рибенчук Н.І.

Пропоную до вашої уваги відео-звіт групи 3-Б шк. за результатами проходження літньої педагогічної практики.