Enter your keyword

Останні новини

Шановні студенти, випускники педагогічного коледжу!

Шановні студенти, випускники педагогічного коледжу!

Ситуація, яка склалася в Україні у зв’язку з загальнонаціональним карантином, вносить багато коректив в наші життєві плани. Розуміємо, що ви стоїте на порозі свого дорослого життя і у вас багато хвилювань, багато питань щодо закінчення коледжу та вибору подальшої долі. Це дуже відповідальний для вас час. Але ви не самотні! Поряд з вами ми, ваші викладачі та адміністрація закладу. Ми готові відповісти на всі ваші запитання, допомогти у підготовці до сесії, надати будь-яку пораду, підтримати та зорієнтувати вас у цей важкий життєвий період .Поряд з вами ваші батьки, які вірять в вас та пишаються вами. Ми разом подолаємо всі ті труднощі, що пов’язані з карантином та з закінченням навчального року. Т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій у своєму виступі наголосила , що  для студентів- випускників захисти дипломних робіт та атестаційні іспити проводитимуться за планом, а у разі продовження карантину – дистанційно. Вступна кампанія 2020 року буде проведена обов’язково!

    Випускникам коледжу Хортицької національної академії, які мають намір продовжити свою освіту та вступити до вишу, щиро радимо звернути увагу на спеціальності та умови вступу до нашої   Академії. Рішення продовжити навчання  саме в нашому виші надасть вам багато перспектив та переваг. Це і високопрофесійний склад  науково-педагогічних працівників, і наявність модернізованої матеріально-технічної бази для навчання та проходження практики; це і невеликий ліцензований обсяг прийому на кожну освітню програму, що дає змогу викладачам опікуватись кожним студентом, а студентам – можливість  оволодіти високим рівнем професійної компетентності та  стати практикозорієнтованими та конкурентноспроможними спеціалістами. І саме головне – заклад  забезпечує вступ за регіональним замовленням (бюджетні місця); навчання за скороченим терміном ( зарахування на ІІ курс); стипендію; гуртожиток.

    Інформацію щодо вступу до Хортицької національної академії ви знайдете за посиланням:

https://khnnra.edu.ua/abituriyentu/perevagi-navchannya/

https://khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/Inform_tabl_02_2020.pdf

https://khnnra.edu.ua/abituriyentu/

 Щиро бажаємо вам успішного закінчення навчального року та сподіваємось на зустріч під час вступної кампанії в стінах рідної Академії!

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.