Enter your keyword

Останні новини

Садок вишневий коло хати …

Садок вишневий коло хати …

У викладачів Педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради є можливість зрозуміти, чи правильно вони віддалено організували систему навчання студентів. Щотижня адміністрації коледжу викладачі надають звіти, де відзначено, як функціонує дистанційне навчання. Але всім зрозуміло одне – освіта ніколи не може бути такою, як до карантину.

Завідувач відділення Оласюк Ю.В. під час online- нарад із класними керівниками та спілкуючись із викладачами в соціальних мережах, зробила висновок: після трьох тижнів дистанційного навчання кожен викладач результативно обрав оптимальні форми роботи для контролю навчання студентів.

Завдання надсилаються з інструкціями, у яких чітко розписано, як виконувати, як звітувати, який термін, додані посилання на різні матеріали, визначені бали за кожен вид роботи тощо.

Одним із видів контролю є відеороботи. У телефоні викладачів української літератури зберігаються шедевральні відео від студентів. Зрозуміло, що хтось і не вчить напам’ять, хтось підглядає, хтось читає з заплющеними очима, та філологи переконані, що сама форма роботи допоможе не сплутати твір з іншим, та й виразність читання ніхто не відміняв.

А ви бачили вишня зацвіла? І тепло навкруги! Садок вишневий коло хати …

Здаватись рано! Ми впораємося!

Дякуємо викладачу української літератури Симоненко І.А. за представлений відеозвіт.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.