Enter your keyword

Останні новини

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА: ЯК ВІДНОВИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАЛАНС

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА: ЯК ВІДНОВИТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАЛАНС

Основна психологічна проблема людини у тривалій складній ситуації — це емоційне вигорання.

 Вигорання може настати вже за 2­3 дні.

Для того, щоб працювати «в довгу» і максимально зберегти свій психічний стан, треба постійно дбати про власну психогігієну. За поточної ситуації це не менш важливо, ніж допомога іншим.

  • Видозмінюйте діяльність. Зміна діяльності дозволяє відпочити.
  • Зберігайте ритм життя. Щоб не відбувалось намагайтеся дотримуватися базових рутин. Вмивайтеся вранці, їжте тричі на день, не забувайте приймати свої ліки тощо. Це важливо не лише для нормального фізичного самопочуття. Звичні ритуали заспокоюють і дають відчуття: «я в порядку».
  • Робіть паузи протягом дня. 5-10 хвилин, щоб спокійно випити чаю, «повтикати» у смартфон або просто подивитися у небо — це зовсім небагато.Це дає відчуття звичного плину життя — те, чого зараз потребують усі. Будуйте навколо себе такі «цеглинки» нормального мирного життя.
  • Зробіть те, що вас заспокоює, заземлює. Якщо є можливість малюйте, слухайте улюблену музику, почитайте улюблену книжку.Виконання звичайних дій, занять, завдань заспокоює, допомагає відчути спокій, звичайність життя. Фіксація уваги на позитивному – запорука початку стабільності.

    Практичний психолог Муравська О.А.

    #пихологічнапідтримкаПФК

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.