Профорієнтаційна робота в Приморському, Василівському та Михайлівському районах.

Вибір професії – це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
Лютий не такий вже і похмурий, а особливо коли тебе зустрічають теплою посмішкою у стінах загальноосвітніх навчальних закладів.
З метою проведення профорієнтаційної роботи 25 лютого вирушили в Приморський, Василівський та Михайлівський райони завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти Оласюк Ю.В. і відповідальна за профорієнтаційну роботу, викладач образотворчого мистецтва Ткачук Т.О.
Представники Педагогічного коледжу КЗВО “Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія” ЗОР майбутнім абітурієнтам надали вичерпну інформацію про навчання як у Педагогічному коледжі так і в Хортицькій національній академії.
Звернули увагу на правила вступу, перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу, умови проживання в гуртожитку та майбутнє працевлаштування випускників коледжу та академії.
Старшокласники з цікавістю слухали інформацію про навчання у Педагогічному коледжі та Хортицькій національній академії, уточнювали умови вступу, проживання та студентського дозвілля.
Дякуємо адміністрації і вчителям таких закладів:

• КЗ “Приморська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Василівської районної ради Запорізької області, Приморський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” ВРР ЗО
  • КЗ Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Михайлівської районної ради Запорізької області
  • КЗ Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів МРР ЗО
  • КЗ “Михайлівський НВК І-ІІ ступенів “ДНЗ-ЗОШ”” МРР ЗО
  • КЗ “Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів” Василівської районної ради Запорізької області
  • Верхньокриничанський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” ВРР ЗО – за співпрацю.

Наприкінці учні ЗОШ дякували за плідну зустріч, вчителі висловили побажання про продовження такого спілкування у майбутньому. А викладачі Педагогічного коледжу розмістили інформаційні буклети з відповідними контактами на дошках оголошень у школах та запросили майбутніх абітурієнтів завітати на дні відкритих дверей 13 березня (Хортицька національна академія), 28 березня (Педагогічний коледж). Запрошуємо майбутніх абітурієнтів, їх батьків та всіх зацікавлених!