Продовжуємо естафету захисту курсових робіт

Викладачі-методисти комісії філологічних дисциплін Акопян А.В., Гафарова Т.М., Лапіна А.О., Скрипник Л.Г. протягом року співпрацювали зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта. І як результат – відбувся захист 13 курсових робіт з методики навчання української мови.

Дослідження актуальних тем, обговорення суперечливих питань, постійне спілкування зі студентами, використання різних он-лайн ресурсів для захисту наукових робіт дистанційно дозволило глибоко вивчити питання, пов’язані із викладанням дисциплін мовно-літературної освітньої галузі. Розроблені студентами конспекти уроків, методичні рекомендації продемонстрували сформованість професійних компетентностей студентів педколеджу, готовність працювати в Новій українській школі.