Кожна дитина «має право на повноцінне й достойне життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю впевненості в собі та полегшують її активну участь у житті суспільства» (із Конвенції ООН про права дитини). Під таким гаслом працювала творча група викладачів коледжу протягом 2020-2021 навчального року.
19.05.2021 р. в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбувся звіт творчої групи «Проблеми розбудови інклюзивного освітнього середовища в педагогічному фаховому коледжі». Керівник групи Зінченко О.А. звітувала роботу творчої групи протягом року, презентувала методичні рекомендації викладачам коледжу щодо роботи зі здобувачами з особливими освітніми потребами.