Про організацію   педагогічної  практики  студентів  3-Г сп. 012 Дошкільна освіта,  3-Є 013 Початкова освіта на  період карантину

Про організацію педагогічної практики студентів 3-Г сп. 012 Дошкільна освіта, 3-Є 013 Початкова освіта на період карантину

Дорогі студенти та викладачі!

Відповідно до наказу ректора КЗВО «Хортицька  національна навчально-реабілітаційна академія» № 104 від 25 березня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів № 215 від 16 березня 2020 року, з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року в навчальному закладі  запроваджено карантин.

На період карантину припинено навчання у звичному режимі, натомість організація навчального процесу відбувається дистанційно.

Відповідно до навчального плану для студентів  3-Г спеціальності Дошкільна освіта (з 06.04 до 01.05.20 р.) і 3-Є спеціальності Початкова освіта (з 06.04 до 15.05.20 р.) передбачена переддипломна педагогічна практика, метою якої є розвиток у студентів уміння здійснювати освітній процес у початкових класах, у закладах дошкільної освіти на базі сформованих компетенцій та знань основ теорії методики викладання; забезпечення практичного пізнання студентами закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами її організації; вміння вирішувати конкретні методичні завдання згідно з умовами педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поновлювати свої знання і творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

Запланована переддипломна  практика на цих курсах буде  проведена із  застосуванням дистанційного супроводу виконання  завдань практики.

На сайті  коледжу (Рубрика Практика)  розміщені інформаційні та навчально-методичниі матеріали (проекти наказів на практику,  методичні рекомендації, уточнені завдання,   зразки документів,  форми звітності, інформаційні ресурси, відеоуроки  та ін.)   для дистанційного супроводу  педагогічної практики студентів.

Методисти педагогічної  практики постарайтесь забезпечити  належний рівень дистанційного супроводу, надання організаційної, навчально-методичної  та консультативної допомоги студентам-практикантам, підтримуйте зв’язок з учителями початкових класів, вихователями закладів дошкільної освіти, які мають досвід роботи з дітьми з організації дистанційної освіти.

Зараз, як ніколи, нам потрібні самоорганізація і дисципліна, аби впевнено реагувати на виклики сьогодення.

Здоров’я Вам, енергії та наснаги!

З повагою і любов’ю завідувач з НВП

Ольга Гужва